Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

XII. ročník Voce Magna Žilina - súťažná časť

Krátky opis
V rámci XII. ročníka Voce Magna sa po festivalivej časti uskutoční súťažná časť medzinárodného festivalu a súťaže zborového umenia v októbri 2022.
Fotogaléria
Názov podujatia
Festivalové koncerty a súťaž zborového umenia v rámci festivalu zborového umenia Voce Magna Žilina

Miesto konania / kraj
Žilina / Žilina

Termín konania
11.10.2022 - 15.10.2022

Popis projektu

V dňoch 11.-15.10. 2022 sa uskutoční súťažná časť medzinárodného festivalu a súťaže zborového umenia Voce Magna Žilina.  Delenie akcie na dve časti prinieslo zaujímavú zmenu, Po úspešnej festivalovej časti v máji 2022 sa v októbri uskutoční súťažná časť medzinárodného sviatku zborového umenia. Svoje hlasy  si zmerajú zbory z Maďarska, Českej republiky, Poľska aj Slovenska. Medzinárodná porota v elitnom zložení bude rozhodovať, hodnotiť a udelíí okrem bodov aj Grand Prix Voce Magna. Po mimoriadnom koncerte Voce Magna 11.10. 2022 sa v dňoch 14.-15.10. zrealizuje súťaž v priestoroch Konzervatória v Žiline. 

Názov prímateľa
MIEŠANÝ ZBOR ŽILINA, OZ

Celkový rozpočet:
50 660,00 €

Výška podpory:
40 000,00 €