Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúra v Župnom dome 2022

Krátky opis
Pozývame vás na jedinečnú besedu s pouličným spisovateľom, rodákom z Púchova, s Petrom Sorátom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Myšlienkovo: z ulice ku knihám /Peter Sorát/

Miesto konania / kraj
Púchov / Púchov

Termín konania
05.10.2022

Popis projektu
Peter vyštudoval vysokú školu, založil si rodinu, no uchvátila ho hra rulety. Prišiel o všetko a ostal bez domova. Na ulici strávil deväť rokov, no napriek tomu sa nevzdal a dnes píše knihy. Peter Sorát hovorí o sebe ako o pouličnom spisovateľovi.
Vstup voľný.
Názov prímateľa
PODIVNÝ BARÓN

Celkový rozpočet:
25 600,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €