Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Krajská súťažná prehliadka Jazykom tanca

Krátky opis
Krajská postupová súťažná prehliadka choreografií folklórnych súborov a tanečných zoskupení Trnavského kraja.
Fotogaléria
Názov podujatia
Jazykom tanca

Miesto konania / kraj
Galanta / Galanta

Termín konania
08.10.2022

Popis projektu

Krajská postupová súťaž choreografií folklórnych súborov a tanečných zoskupení Trnavského kraja, ktorá je základným stupňom 27. ročníka

celoštátnej súťaže Jazykom tanca 2022, Do krajského sú prihlásené 2 kolektívy, ktoré sa budú prezentovať v oboch súťažných kategóriách :

A:  choreografie prezentujúce tradičnú formu folklórneho materiálu a B :  tanečno-divadelné dielo vychádzajúce alebo inšpirované tradičným materiálom.

Názov prímateľa
Trnavské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
4 050,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €