Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dni poézie Pavla Hudáka

Krátky opis
„Ak vám báseň neroztrhala dušu, nezažili ste poéziu.“ — Edgar Allan Poe Pozývame všetkých milovníkov poézie do Podtatranskej knižnice v Poprade na Dni poézie Pavla Hudáka, ktoré sa uskutočnia 12. a 13. októbra 2022. Môžete sa tešiť na bohatý program.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dni poézie Pavla Hudáka

Miesto konania / kraj
Poprad / Poprad

Termín konania
12.10.2022 - 13.10.2022

Popis projektu


„Ak vám báseň neroztrhala dušu, nezažili ste poéziu.“ — Edgar Allan Poe
Pozývame všetkých milovníkov poézie do Podtatranskej knižnice v Poprade na Dni poézie Pavla Hudáka, ktoré sa uskutočnia 12. a 13. októbra 2022.
Môžete sa tešiť na bohatý program:
12. a 13.10.2022 sa študenti strednej školy stretnú s Jánom Gavurom, Valerijom Kupkom a Jánom Petríkom na workshopoch na tému Poézia ako umelecký slovesný prejav písaný veršom.
12.10.2022 o 16.00 pre širokú verejnosť odprezentuje SLAM POETRY Tomáš Straka. Hudobne ho bude sprevádzať Mário Karas.
Poéziou budeme pokračovať aj na druhý deň. 13.10.2022 o 16.00 sa Vám predstavia jednotlivci, ktorí píšu a interpretujú poéziu.
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
Podtatranská knižnica v Poprade

Celkový rozpočet:
1 700,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €