Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zaži knihu

Krátky opis
Zámerom projektu Zaži knihu je prispieť k podpore čítania a vzdelávania v oblasti literatúry. Za cieľ si dáva najmä prezentovať a propagovať českú a slovenskú literatúru pre deti i dospelých inovatívnymi formami prostredníctvom rôznych druhov umenia. Deti sa môžu tešiť na atraktívne podujatia: čítania z tvorby českých a slovenských autorov, divadelné prezentácie, výstavy ilustrátorov, workshopy, programy k 100. výročiu narodenia Kláry Jarunkovej. Dospelých poteší literárna kaviareň Knihotúlanie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Knihotúlanie

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
12.10.2022

Popis projektu

streda 12. októbra 2022 o 18.00 h

Knihotúlanie

Literárna kaviareň so zaujímavými hosťami. Účinkujú slovenské spisovateľky Lucia Sasková, Michala Ries, scenárista, filmár a hudobník Martin Šenc a režisérka Adriana Totiková.

Mestská knižnica, Školská 19


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu Zaži knihu.

Názov prímateľa
Mestská knižnica mesta Piešťany

Celkový rozpočet:
13 590,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €