Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Osmijankova literárna záhrada 2022 - 19. ročník celoslovenského čitateľského projektu

Krátky opis
Putovná výstava Osmijankova literárna záhrada je otvorenou čitárňou, ktorá okrem interaktívnych objektov zoznamuje detského čitateľa s hodnotnou detskou literatúrou zo slovenských vydavateľstiev.
Fotogaléria
Názov podujatia
Osmijankova literárna záhrada

Miesto konania / kraj
Svidník / Svidník

Termín konania
12.10.2022 - 30.11.2022

Popis projektu

Osmijankov rodostrom, Rozprávkovník Kristy Bendovej, veršoplôtiky Tomáša Janovica, Miroslava Válka i Pavla Országha Hviezdoslava, knihokvety, Fantazmagorika knihoplodá, to je len niekoľko objektov z literárnej herne, ktorej cieľom je viesť deti k čítaniu prostredníctvom originálnej tvorivej aktivity.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
17 800,00 €

Výška podpory:
13 000,00 €