Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme a tvorme v knižnici

Krátky opis
7. október 2022- Svetový deň úsmevu: O úsmeve teenegerov v modernej dobe s Mgr. Zuzanou Šofranekovou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Svetový deň úsmevu: O úsmeve teenegerov v modernej dobe

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
07.10.2022

Popis projektu

7. október je svetovým dňom úsmevu. V tento deň sa v Zemplínskej knižnici Gorazda Zvonického uskutoční podujatie s Mgr. Zuzanou Šofranekovou, klinickou psychologičkou, koučkou a hypnoterapeutkou pôsobiacou v ambulancii klinickej psychológie v Košiciach. Šofraneková nás prevedie prednáškou o úsmeve teenegerov v modernej dobe. Spoločne sa pozrieme na nástrahy sociálnych sietí, pocit sebahodnoty a vnímanie body-image. 

Názov prímateľa
Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického v Michalovciach

Celkový rozpočet:
5 550,00 €

Výška podpory:
4 900,00 €