Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poznanie ukryté v knihách

Krátky opis
Stretnutie so spisovateľkou, poetkou a pesničkárkou Beatou Vargovou-Kuracinovou
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda so spisovateľkou Beatou Vargovou-Kuracinovou

Miesto konania / kraj
Galanta / Galanta

Termín konania
12.10.2022

Popis projektu

Stretnutie klientov Domova dôchodcov Patria Galanta so spisovateľkou, poetkou a pesničkárkou Beatou Vargovou-Kuracinovou. Autorka je veľkou znalkyňou ľudskej duše. Jej básne reagujú na podnety každodenného života. Ústrednými otázkami jej tvorby sú univerzálne hodnoty a potreba lásky.

Beseda sa uskutoční v októbri, v rámci Mesiaca úcty k starším.

Názov prímateľa
Galantská knižnica

Celkový rozpočet:
5 050,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €