Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tajomstvá v literatúre V.

Krátky opis
Rok 2022 je vyhlásený za Európsky rok mládeže. Od marca 2020 sa celý svet borí s problémami, ktoré spôsobila pandémia Covidu 19. Jedným z problémov, ktoré vznikli ako následok izolácie problém ľudí komunikovať, zníženie ich sebavedomia, tiež strata smeru či životnej cesty. 5. ročník projektu Tajomstvá v literatúre ponúkne deťom, mládeži, a ostatným vekovým skupinám, nové pohľady na ich problémy s hľadaním sebavedomia, identity a životných cieľov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ako si veriť, alebo Mars, Venuša a iné planéty

Miesto konania / kraj
Rožňava / Rožňava

Termín konania
30.09.2022

Popis projektu

Beseda so sexuologičkou a psychiatričkou na témy o vzťahoch, intimite a sebavedomí. Dve besedy sú určené pre deti 2. stupňa základných škôl a študentov stredných škôl.

Názov prímateľa
Gemerská knižnica Pavla Dobšinského v Rožňave

Celkový rozpočet:
2 230,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €