Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Quido a Ester

Krátky opis
iliuustrovaná kniha pre deti, pôvodná slovenská literatúra
Fotogaléria
Názov podujatia
Quido a Ester

Miesto konania / kraj
Bánovce nad Bebravou / Bánovce nad Bebravou

Termín konania
01.04.2018 - 31.05.2019

Popis projektu

Iné výstupy: elektronická pozvánka, FB udalosť, verejné uvedenie knihy (projektu)
Informovanie verejnosti o podpore z FPU: na všetkých propagačných materiáloch a v knihe bude uvedené "Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia"

Názov prímateľa
IRON LIBRI s.r.o.

Celkový rozpočet:
6 900,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €