Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dom umenia Arteska sezóna 2022

Krátky opis
Utorková literatúra, stredajšie javiská, štvrtkové koncerty, nedeľné kiná, klubovňa ako miesto na hry, kvízy, čítanie a spoločné diskusie na aktuálne témy. Podujatia v Dome umenia Arteska z verejných zdrojov podporil a hlavným partnerom je Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Október v Arteske

Miesto konania / kraj
Detva / Detva

Termín konania
01.10.2022 - 31.10.2022

Popis projektu

Október bude v Arteske najmä v znamení predstavení: fyzické divadlo Trio Olga s predstavením PEACE, audiovizuálna performancia na motívy románu F. M. Dostojevského Bratia Karamazovovci BRATIA K. v podaní zoskupenia Myši na poli a tanečná performancia SET 5 v podaní špičkových tanečníkov z BE, FR, NL, IS a SK. Chýbať nebudú ani koncerty, tentokrát 2 dvojkoncerty:  DYIN´ BREED & ŽALMAN BROTHERS BANDKATARÍNA MÁLIKOVÁ & ĽAHKÁ MÚZA. V závere mesiaca sa na open call pódiu objavia aj kapely We are now a Eufory. Samozrejme nebudú chýbať ani tvorivé dielne, diskusie a nedeľné kiná. Začiatok októbra spestrí hneď prvý víkend program prehliadka veteránov na našom parkovisku. Vizuálne umenie bude bohato zastúpené Festivalom fotografie v Detve 2022, z ktorého si môžete 4 výstavy pozrieť vo výstavných priestoroch nášho centra.

Podujatia v Dome umenia Arteska z verejných zdrojov podporil a hlavným partnerom je Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Arteska s.r.o.

Celkový rozpočet:
24 300,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €