Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kedy stromy spievajú - bábková inscenácia (pracovný názov)

Krátky opis
Mediálna propagácia divadelného predstavenia v spojitosti s propagáciou knižného vydania rovnomenného titulu v Teleráne TV Markíza.
Fotogaléria
Názov podujatia
Kedy stromy spievajú v Teleráne

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
04.08.2022

Popis projektu

Neformálny rozhovor v médiách na tému inšpirácií a tvorby knižnej predlohy pre divadelnú inscenáciu "Kedy stromy spievajú", spojené s ukážkou niektorých divadelných bábok z inscenácie.

Záznam z rozhovoru je v priloženom linku:

https://youtu.be/UcxXbJKYasc" style="color: var(--ytcp-call-to-action); font-family: Roboto, Noto, sans-serif; -webkit-font-smoothing: antialiased; font-size: var(--ytcp-font-subheading_-_font-size,15px); line-height: 24px; background-color: rgb(249, 249, 249);">https://youtu.be/UcxXbJKYasc"

Názov prímateľa
Divadlo na hojdačke

Celkový rozpočet:
5 500,00 €

Výška podpory:
3 300,00 €