Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poďte všetci do knižnice 4

Krátky opis
Predstavíme deťom aj inú formu stvárnenia príbehu, spojenie literatúry a výtvarného umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ako sa tvoria komiksy

Miesto konania / kraj
Dlhé Klčovo / Vranov nad Topľou

Termín konania
10.10.2022

Popis projektu

Projekt "Poďte všetci do knižnice4" pokračuje ďalšou aktivitou pod názvom Ako sa tvoria komiksy. Predstavíme deťom aj inú formu stvárnenia príbehu, spojenie literatúry a výtvarného umenia.  Oslovili sme na spoluprácu maliara a výtvarníka M. Holeša.  

Názov prímateľa
obec Dlhé Klčovo

Celkový rozpočet:
1 850,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €