Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrno-osvetové a vzdelávacie aktivity v Novohrade

Krátky opis
Hlavným zámerom je experimentálne prepojenie aktuálnych výtvarných stratégií, sitespecific inštalácií, architektúry v symbióze s plainérom v tradičných výtvarných technikách. Sprostredkovať širokej verejnosti iný pohľad na súčasné aj neprofesionálne výtvarné umenie. Diela budú prezentované priamo na mieste konania.
Fotogaléria
Názov podujatia
Projekt (made in pod holým nebom) VIII.

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
14.10.2022 - 15.10.2022

Popis projektu
Názov prímateľa
Novohradské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
15 040,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €