Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Naše Kysuce 2022

Krátky opis
MLADÝ MODERÁTOR - vzdelávací seminár 2022
Fotogaléria
Názov podujatia
MLADÝ MODERÁTOR - vzdelávací seminár 2022

Miesto konania / kraj
Čadca / Čadca

Termín konania
10.10.2022

Popis projektu

Kysucké kultúrne stredisko v Čadci, organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, opäť pripravuje súťaž mladých moderátorov KYSUCKÝ MIKROFÓN 2022, ktorej bude predchádzať SEMINÁR PRE MLADÝCH MODERÁTOROV AMATÉROV. Vzdelávací seminár pre mladých moderátorov, amatérov je realizovaný v rámci projektu Naše Kysuce 2022.
Termín seminára: 10. október 2022 /pondelok/ o 9.00 hod. v Kysuckej knižnici v Čadci. Lektorkou seminára bude Mgr. art. Gabriela Tomajková, Mgr. Michaela Pastorková .

Názov prímateľa
Kysucké kultúrne stredisko v Čadci

Celkový rozpočet:
9 600,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €