Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reštaurovanie denníka ševcovského cechu slobodného mesta Bátovce

Krátky opis
Výsledky projektu boli prezentované na odbornom kolokviu 22. septembra 2022 v Nových Zámkoch.
Fotogaléria
Názov podujatia
účasť na odbornom kolokviu MUZAKT VI.

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
22.09.2022

Popis projektu

Projekt Reštaurovanie denníka ševcovského cechu slobodného mesta Bátovce Tekovské múzeum v Leviciach realizovalo v rokoch 2021 - 2022. Výsledky tohto projektu boli odbornej verejnosti prezentované na kolokviu MUZAKT VI. 22. septembra 2022. Kolokvium zamerané na múzejné aktivity organizovalo Múzeum Jána Thaina v Nových Zámkoch. Historička múzea a kurátorka zbierky histórie prednášala na tému "Reštaurovanie zbierok Tekovského múzea v Leviciach v rokoch 2018 - 2022". Príspevky z kolokvia budú publikované v online zborníku v roku 2023, a tým budú prístupné aj širokej verejnosti.

Názov prímateľa
Tekovské múzeum v Leviciach

Celkový rozpočet:
2 990,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €