Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ján Milčák, dramatik

Krátky opis
Srdečne vás pozývame na odborný seminár Ján Milčák, dramatik, ktorý sa uskutoční pri príležitosti 50. výročia uvedenia divadelnej hry Majster. Seminár sa uskutoční 29. septembra 2022 v Mestskom divadle v Levoči.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ján Milčák, dramatik

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
29.09.2022

Popis projektu
Srdečne vás pozývame na odborný seminár Ján Milčák, dramatik, ktorý sa uskutoční vo štvrtok, 29. septembra 2022 v priestoroch Mestského divadla v Levoči so začiatkom o 9.30 hod. Seminár sa uskutoční pri príležitosti 50. výročia uvedenia divadelnej hry Majster a predstaví regionálneho spisovateľa Jána Milčáka a jeho dramatickú tvorbu. Dopoludnia vystúpi šesť prednášajúcich, ktorými sú odborníci z oblasti literatúry a dramatického umenia. Popoludní vás pozývame na scénické čítanie z hry Majster a rozhovor s aktérmi prvého uvedenia hry na doskách Mestského divadla v Levoči.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Podujatie sa uskutoční v spolupráci s vydavateľstvom Modrý Peter, mestom Levoča a Mestským kultúrnym strediskom mesta Levoča.
Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
2 050,00 €

Výška podpory:
1 700,00 €