Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tváre z kníh 2

Krátky opis
Podpora a motivácia k čítaniu a rozvoj čitateľskej gramotnosti u detí, mládeže i dospelých, organizovaním kvalitných kultúrnych a vzdelávacích programov, prostredníctvom širokej škály inovatívnych podujatí v komunitnom prostredí knižnice.
Fotogaléria
Názov podujatia
Príbehy o „mladých dospelých

Miesto konania / kraj
Trebišov / Trebišov

Termín konania
10.10.2022

Popis projektu

Beseda s prozaičkou a spisovateľkou literatúry pre mládež Miroslavou Varáčkovou, 10. októbra 2022 o 16,30 h v priestoroch knižnice. 

Ako stredoškoláčka písala poéziu, neskôr sa začala intenzívne venovať próze. Píše príbehy pre mládež – „mladých dospelých“, najmä pre dievčatá v tínedžerskom veku a ženské romány. Je verná novým, originálnym témam. Debutovala ženským románom O lásku sa neprosí v roku 2009. Odvtedy má na svojom konte už niekoľko ďalších nových titulov. 

Názov prímateľa
Zemplínska knižnica v Trebišove

Celkový rozpočet:
2 778,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €