Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Živá knižnica

Krátky opis
Stretnutie ukrajinskej výtvarníčky a ilustrátorky Oksany Paliy s deťmi zo ZŠ
Fotogaléria
Názov podujatia
Hráme sa na ilustrátorov

Miesto konania / kraj
Senica / Senica

Termín konania
18.10.2022

Popis projektu

Stretnutie ukrajinskej výtvarníčky a ilustrátorky Oksany Paliy s deťmi zo ZŠ, ktoré sa uskutoční v utorok 18. októbra 2022 o 9 h a 10 h. 

Názov prímateľa
Záhorská knižnica

Celkový rozpočet:
2 230,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €