Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

VENI ACADEMY - workshopy a akadémia 2022

Krátky opis
VENI ACADEMY je komunitou mladých ľudí, ktorí majú chuť hrať hudbu, s akou sa v škole bežne nestretnú. Spôsob, ako ju hrať im sprostredkúvajú skúsení lektori, najmä hráči z VENI ensemble, ktorí sa starajú o ich ďalší umelecký rast.
Fotogaléria
Názov podujatia
Záverečný koncert VENI ACADEMY v Banskej Bystrici

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
15.10.2022

Popis projektu

VENI ACADEMY je komunitou mladých ľudí, ktorí majú chuť hrať hudbu, s akou sa v škole bežne nestretnú. Spôsob, ako ju hrať im sprostredkúvajú skúsení lektori, najmä hráči z VENI ensemble, ktorí sa starajú o ich ďalší umelecký rast. VENI ACADEMY sa opäť vracia do Banskej Bystrice. V rámci tohto projektu odohrali desiatky koncertov u nás na Slovensku, v Európe, ale aj v New Yorku, nahrali a vydali dva CD tituly a zorganizovali akadémie pre viac ako 300 študentov z 10 krajín sveta. Akadémiu ukončíme záverečným koncertom, ktorý sa uskutoční v Divadle Akadémie umení v Banskej Bystrici o 18:00. 

Názov prímateľa
Medzinárodná spoločnosť pre súčasnú hudbu - Slovenská sekcia

Celkový rozpočet:
6 950,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €