Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Veľká výprava knižným svetom

Krátky opis
V rámci "Knihobrania" navštívi 6. októbra 2022 Hornonitriansku knižnicu v Prievidzi aj skvelá slovenská spisovateľka Gabriela Futová. Najskôr sa prihovorí deťom z 1. stupňa priamo v ZŠ Mariánska, predpoludním sa presunie na naozaj zaujímavé miesto, do "retro" triedy, ktorá sa nachádza v Múzeu Vtedy v Galérii Jabloň. Knihy tak opäť dostanú šancu priblížiť sa priamo k malým čitateľom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vitajte vo svete príbehov

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
06.10.2022

Popis projektu

V rámci "Knihobrania" navštívi 6. októbra 2022 Hornonitriansku knižnicu v Prievidzi aj skvelá slovenská spisovateľka Gabriela Futová. Najskôr sa prihovorí o 9.00 hod. deťom z 1. stupňa priamo v ZŠ Mariánska, predpoludním o 11.00 hod. sa presunie na naozaj zaujímavé miesto, do "retro" triedy, ktorá sa nachádza v Múzeu Vtedy v Galérii Jabloň. Knihy tak opäť dostanú šancu priblížiť sa priamo k malým čitateľom, z čoho máme veľkú radosť.

Názov prímateľa
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi

Celkový rozpočet:
3 889,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €