Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

U mešťana Rubigalla

Krátky opis
Hudobno - literárne stretnutie, na ktorom sa okrem obľúbenej kapely, interpretujúcej hity 30.- 50. rokov 20. storočia predstavia aj členovia banskoštiavnického autorského klubu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Slovak Tango a Autorský klub u mešťana Rubigalla

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
08.10.2022 - 08.09.2022

Popis projektu
V ďalšom zo stretnutí U mešťana Rubigalla predstavia svoju tvorbu v prostredí klubu Mestskej knižnice miestni neprofesionálni literáti z Autorského klubu Banská Štiavnica a známa hudobná skupina, ktorá interpretuje hity slovenskej populárnej hudby 30. až 50. rokov 20. storočia. Vo svojom repertoári má piesne z dielne Gejzu Dusíka, Pavla Braxatorisa, Dušana Pálku a iných, ktoré preslávili vtedajšie hviezdy ako napr. František Krištof Veselý. Podujatie bude spojené s ukážkami tvorby miestnych neprofesionálnych literárnych tvorcov.
Vstupné: 7€, seniori (60+), deti, študenti a ZŤP zdarma.
Predpredaj: http://banskastiavnica.sk/kultura?fbclid=IwAR3ZKB9buIjY0pI3Qnh-NczYINhXNXML1b1QtDYWJa3oIDM_IpW5DunnC1s" rel="nofollow noopener" role="link" tabindex="0" target="_blank" style="color: var(--blue-link); cursor: pointer; outline: none; list-style: none; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; text-align: inherit; margin: 0px; padding: 0px; -webkit-tap-highlight-color: transparent; display: inline; touch-action: manipulation; font-family: inherit;">banskastiavnica.sk/kultura, ticketlive.sk.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
Mesto Banská Štiavnica

Celkový rozpočet:
8 700,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €