Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Autorský večer s...

Krátky opis
V rámci projektu Autorský večer s... sme pre našich čitateľov a návštevníkov knižnice pripravili stretnutia so súčasnými slovenskými autormi a prekladateľmi. V septembri nás navštívi prekladateľ z nórčiny, švédčiny a poľštiny Miroslav Zumrík.
Fotogaléria
Názov podujatia
Autorský večer s Miroslavom Zumríkom

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
27.09.2022

Popis projektu

27. septembra o 18.00 hod. vás srdečne pozývame na ďalší zo série autorských večerov v našej knižnici. So škandinavistom a prekladateľom Miroslavom Zumríkom sa budeme zhovárať o jeho prekladoch z nórčiny, švédčiny a poľštiny, o dobrej literatúre a filozofii.

Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €