Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poznanie ukryté v knihách

Krátky opis
Stretnutie s regionálnou autorkou Ivanou Popluhárovou
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s autorkou Ivanou Popluhárovou

Miesto konania / kraj
Galanta / Galanta

Termín konania
06.10.2022

Popis projektu

Stretnutie a beseda s regionálnou autorkou Ivanou Popluhárovou, nominantkou na Cenu knižnej múzy 2021 v kategórii Slovenský knižný debutant. Spisovateľka je autorkou úspešných evitoviek "Len raz"  a "Druhá tvár". Beseda sa uskutoční v priestoroch čitárne Galantskej knižnice. Podujatie moderuje Petra Sabová.

Podujatie sa uskutoční v náhradnom termíne, pôvodný termín besedy 22.9.2022 bol zrušený kvôli nepriaznivému počasiu.

Názov prímateľa
Galantská knižnica

Celkový rozpočet:
5 050,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €