Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómií

Krátky opis
druhý workshop zameraný na maľovanie na hodváb a výrobu cinových šperkov
Fotogaléria
Názov podujatia
Tradičné remeslá

Miesto konania / kraj
Stropkov / Stropkov

Termín konania
30.09.2022 - 01.10.2022

Popis projektu

Prešovský samosprávny kraj, Podduklianske osvetové stredisko vo Svidníku a Mesto Stropkov uskutočnia druhý  workshop pre záujemcov  maľovanie na hodváb a výrobu cinových šperkov v rámci aktivity Tradičné remeslá, projektu Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii.

Názov prímateľa
Podduklianske osvetové stredisko vo Svidníku

Celkový rozpočet:
8 840,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €