Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poďte s nami do knižnice

Krátky opis
Zábavné pesničkové interaktívne divadielko pre našich najmenších návštevníkov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Šaška Baška v knižnici

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
30.09.2022

Popis projektu

Zábavné pesničkové interaktívne divadielko pre našich najmenších návštevníkov v podaní Šašky Bašky. Deti si zaspievajú, zacvičia, zahrajú sa a tiež si prečítajú knižku so Šaškou Baškou.

Názov prímateľa
Novohradská knižnica

Celkový rozpočet:
1 750,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €