Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii IV.

Krátky opis
Remeselná tvorivá dielňa pre mládež a dospelých obsahovo zameraná na techniku makramé. Lektorka: Lucia Opálená
Fotogaléria
Názov podujatia
KÚZLO ZAŚLÝCH ČIAS - MAKRAMÉ

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
12.10.2022

Popis projektu

Na remeselnej tvorivej dielni sa budeme venovať jednej z najstarších remeselných výrob na svete – technike makramé.  Makramé je technika, kde sa viažu nite a špagáty do rôznych tvarov pričom sa nepoužívajú žiadne nástroje, ale viaže sa výhradne rukami.  Pod odborným dohľadom lektorky  budete mať možnosť preniknúť do tajov tejto zaujímavej techniky a vyrobiť si svietnik.

Tvorivá dielňa bude zároveň obohatená o krátku prednášku z histórie.

 

Viac info nájdete:  https://www.kosnr.sk/podujatia-oblasti-remesla/543-kuzlo-zaslych-cias-makrame/2022-10-12-16-00"> style="font-family:" bookman="" old="" style",serif;mso-bidi-font-family:calibri;="" mso-bidi-theme-font:minor-latin"="">https://www.kosnr.sk/podujatia-oblasti-remesla/543-kuzlo-zaslych-cias-makrame/2022-10-12-16-00"> style="font-family:" bookman="" old="" style",serif;mso-bidi-font-family:calibri;="" mso-bidi-theme-font:minor-latin"="">

 

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
28 070,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €