Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárnymi chodníkmi hornej Nitry

Krátky opis
Diskusia s dvomi spisovateľmi Vandou Rozenbergovou a Marekom Mittašom – ktorí boli a sú zamestnancami Hornonitrianskej knižnice v Prievidzi. Spisovatelia budú rozprávať o knižniciach, zaspomínajú si na svoje čitateľské a spisovateľské začiatky, porovnajú prácu v knižnici - aká je teraz a aká bola v minulosti, ako sa zmenila práca knihovníka za posledné roky. Podujatie je vhodné pre verejnosť a študentov stredných škôl.
Fotogaléria
Názov podujatia
Knihovník včera a dnes

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
24.10.2022

Popis projektu

Diskusia s dvomi hosťami Vandou Rozenbergovou a Marekom Mittašom  – ktorí boli a sú zamestnancami Hornonitrianskej knižnice v Prievidzi . Spisovatelia budú 24.10.2022 o 8.00 hod. na Záhradníckej ul. 21 rozprávať o knižniciach, zaspomínajú si na svoje čitateľské a spisovateľské začiatky, porovnajú prácu v knižnici - aká je teraz a aká bola v minulosti, ako sa zmenila práca knihovníka za posledné roky. Podujatie je vhodné pre verejnosť a  študentov stredných škôl.

Názov prímateľa
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi

Celkový rozpočet:
2 000,00 €

Výška podpory:
1 800,00 €