Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna dielňa KNS 2022

Krátky opis
Literárna dielňa KNS 2022 prináša opäť podujatie, v ktorom sa pozerajú z pohľadu hlavnej témy autori v rozhovoroch, osobnej reflexii a interpretácii svojej tvorby na procesy života a vzniku literárneho diela. Tentokrát je témou "Brána".
Fotogaléria
Názov podujatia
Brána

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
28.09.2022

Popis projektu

Literárna dielňa KNS 2022 prináša opäť podujatie, v ktorom sa pozerajú z pohľadu hlavnej témy autori  v rozhovoroch, osobnej reflexii a interpretácii svojej tvorby na procesy života a procesy vzniku literárneho diela. Tentokrát je témou "Brána".

Účinkujú: Dana Podracká - úvodná reflexia a moderovanie, autori - Rudolf Jurolek, Juraj Kuniak, Ján Zambor, hudobný hosť - Rami Shaafi

Miesto a čas: Nádvorie Mestskej knižnice v Bratislave na Klariskej 16   - priestor Pod knižnicou v čase od 18.00 - 19.00 h

Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
3 100,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €