Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mladý moderátor 2022

Krátky opis
Prípravný workshop zameraný na súťažné disciplíny a na prácu s neverbálnou komunikáciou, s lektorkou PhDr. Daša Novačiková, PhD.
Fotogaléria
Názov podujatia
Workshop Mladý moderátor

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
03.10.2022

Popis projektu

Prípravný workshop je určený pre všetkých záujemcov o moderovanie a o súťaž Mladý moderátor 2022.  Počas workshopu si študenti s lektorkou ukážu ako má vyzerať reportáž, rozhovor, reklama, vlastná relácia či spravodajstvo, tak aby boli dostatočné pripravení na súťaž. Avšak účasť na worskhope nie je podmienená účasťou na krajskej súťaži. Lektorkou workshopu je PhDr. Daša Nováčiková, PhD., dlhoročná porotkyňa na súťaži a lektorka prípravných workshopov. Je pracovníčkou na UKF v Nitre na katedre žurnalistiky a nových médií. Počas workshopu sa zameriame na jednotlivé disciplíny a povieme si na čo je dôležité si dávať pozor pri moderovaní.

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
2 320,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €