Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Krajská postupová súťaž a prehliadka choreografií folklórnych súborov a tanečných zoskupení TOČ SA TOČ

Krátky opis
Krajská postupová súťaž TOČ SA TOČ, KD Ilava, 24. 9. 2022
Fotogaléria
Názov podujatia
Krajská postupová súťaž a prehliadka choreografií folklórnych súborov a tanečných zoskupení TOČ SA TOČ

Miesto konania / kraj
Ilava / Ilava

Termín konania
24.09.2022

Popis projektu


Krajská postupová súťaž TOČ SA TOČ, KD Ilava, 24. 9. 2022 Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici v spolupráci s mestom Ilava organizuje v sobotu 24. septembra 2022 o 15.00 hodine v Kultúrnom dome Ilava Krajskú postupovú súťaž a prehliadku choreografií folklórnych súborov a tanečných zoskupení TOČ SA TOČ. Vyhlasovateľom súťaže a organizátorom celoštátneho kola Jazykom tanca 2022 je Národné osvetové stredisko v Bratislave. So súťažným programom sa predstavia FS OTAVA, Nové Mesto nad Váhom a FS POVAŽAN, Považská Bystrica. Realizáciu súťaže z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia a Národné osvetové centrum.


Názov prímateľa
Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici

Celkový rozpočet:
1 900,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €