Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme a tvorme v knižnici

Krátky opis
Rozmanitosť a spôsob života dinosaurov - interaktívná, vizuálne pútavá prezentácia, ktorá žiakom sprostredkuje to najzaujímavejšie a najdôležitejšie o dinosauroch. Ako žili a ako vyzerali dinosaury? Aké boli rôznorodé? Ako sa vyvíjali a aké boli veľké ? A vymreli vôbec? Na tieto otázky a mnohé ďalšie sa zamera interaktívna prednáška založená na najnovších poznatkoch o svete dinosaurov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Rozmanitosť a spôsob života dinosaurov

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
27.09.2022

Popis projektu

Prednášajúci Dušan Valent je vyštudovaný prírodovedec. Vyštudoval geológiu a paleontológiu na Prírodovedeckej fakulte UK v Bratislave. Napísal knihu Odhaľ a spoznaj dinosaury, publikáciu,, 77 záhad, na ktoré poznáme odpoveď". Je spoluautorom kníh: Prečo ľudia veria nezmyslom?, História pre zaneprázdnených, Epidémie v dejinách a Klíma v dejinách. Pracuje ako vedecký publicista a má dlhoročné skúsenosti so vzdelávacími aktivitami a popularizáciou vedy a kritického myslenia.Názov prímateľa
Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického v Michalovciach

Celkový rozpočet:
5 550,00 €

Výška podpory:
4 900,00 €