Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrne centrum Cooltajner 2022

Krátky opis
Pozývame Vás na koncert 13. augusta o 20:00, prešovského tria Vojdi, ktorých tvorba nesie prvky experimentálneho rocku, rock'n'roll-u a kombinácie ďalších žánrov.
Fotogaléria
Názov podujatia
VOJDI - Koncert v Koridore//Cooltajneri

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
13.08.2022

Popis projektu
Vojdi sú trio …alebo kvartet? Pôvodom zos Prešova …alebo Prahy, či Brna alebo dokonca z Bratislavy?
Nikto nevie. Takisto nikto nevie, čo a prečo hrajú. Vraj kamarátsky rokenrol? Ale nehral rokenrol náhodou len Chuck Berry?
Toto podujatie je podporené zo zdrojov Fondu na podporu umenia.
Názov prímateľa
COOLTAJNER

Celkový rozpočet:
23 800,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €