Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrne centrum Cooltajner 2022

Krátky opis
Pozývame Vás na letný jedno-večerný špeciál tradičnej CoolKvíz ligy. 19. augusta o 20:00 v KC Cooltajner.
Fotogaléria
Názov podujatia
Letný COOLKVÍZ

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
19.08.2022

Popis projektu

V piatok 19.8. o 20:00 sa môžete tešiť na ďalší letný Coolkvíz s Tomášom.

Pravidlá sú rovnaké, ako počas iných kvízov - zostav tím maximálne 8 spoluhráčov a príď ukázať svoje vedomosti v piatich kolách a záverečnej rozstrelovke. Štartovné sú 2 eurá na hráča, ktoré putujú do banku: ten vyberie na záver hry víťazný tím.

Názov prímateľa
COOLTAJNER

Celkový rozpočet:
23 800,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €