Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrne centrum Cooltajner 2022

Krátky opis
Pozývame vás na rodinnú rozlúčku s prázdninami, ktorá sa v Cooltajneri uskutoční v piatok 2.9.2022 od 16:00.
Fotogaléria
Názov podujatia
Rozlúčka s prázdninami: Rodinný Bubble Day

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
02.09.2022

Popis projektu
Rodinný Bubble Day si pre vás pripravil bohatý program, v ktorom nebude chýbať bubnovačka a workshop bubnovania, divadelné predstavenie, vyhodnotenie Prečítaného leta, farebný beh, kreslenie na tvár s Janna.sk, akčné hry s eventovkou Pod klobúkom či detský blšák a tvorivé workshopy.
Divadelné prestavenie v rámci Bubble Day podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
COOLTAJNER

Celkový rozpočet:
23 800,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €