Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrne centrum Cooltajner 2022

Krátky opis
Pozývame Vás na rozprávkový večer so Summer Wind Orchestra. Nenechajte si ujsť krásny záver leta s Večerom filmových a populárnych melódií.
Fotogaléria
Názov podujatia
Summer Wind Orchestra: Večer filmových a populárnych melódií 2022

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
03.09.2022

Popis projektu

Kultúrne centrum Cooltajner pozýva na druhý ročník Večera filmových a populárnych melódií v prevedení viac ako 40-členného dychového Summer Wind Orchestra, ktorý skladby odohrá za sprievodu projekcie z vybraných snímkov.

Koncert sa uskutoční v sobotu 3. septembra 2022 od 20:00 na nádvorí Kultúrneho centra Cooltajner, ktoré vznikne pre túto príležitosť. Priestor bude divákom sprístupnený od 18:30 výhradne na vstupenky zakúpené online alebo osobne, na bare v kaviarni Koridor, ktoré je súčasťou kultúrneho centra (adresa: Odborov 245, 017 01 Považská Bystrica – priestor oproti železničnej stanici medzi kultúrnym domom a Brojo centrom).

Na čo sa môžete tešiť?

Počas tohto večera sa diváci a poslucháči okrem iného môžu tešiť aj na skladby, soundracky, autorov či hudobné kompilácie:

Posledný mohykán

Pán prsteňov

Schindlerov zoznam

Gladiátor

Pacho hybský zbojník

Michale Jackson

Hudba Ennia Morriconeho

Nemocnica na okraji mesta

a ďalšie skladby.


Toto podujatie je podporené zo zdrojov Fondu na podporu umenia.

Názov prímateľa
COOLTAJNER

Celkový rozpočet:
23 800,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €