Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrne centrum Cooltajner 2022

Krátky opis
Pozývame Vás na netradičné spojenie živelného koncertu, súčasného tanca a fyzického divadla, ktoré prepája punková kultúra. Tanečné predstavenie sa bude konať 7. októbra o 19:00 v KC Cooltajner.
Fotogaléria
Názov podujatia
PUNK PAJAMA PARTY / špeciálna verzia / Divadelno-tanečné predstavenie / KC Cooltajner

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
07.10.2022

Popis projektu

PUNK PAJAMA PARTY

Najenergickejšie predstavenie banskobystrického Divadla Štúdio tanca z Banskej Bystrice v interpretácii profesionálnych tanečných umelcov z celého sveta. Toto spojenie živelného koncertu, súčasného tanca a fyzického divadla budete môcť vidieť a zažiť v špeciálnej verzii diela už 7. októbra v Koridore.

Účinkujú:

Diego Álvarez Sanou (Kostarika)

Cindy Ng (Malajzia)

Indira Chamalé Ortis (Guatemala)

Tibor Trulik (Slovensko)

Jason Yap (Malajzia)

Michaela Mirtová (Slovensko)

O predpredaji vstupeniek Vás budeme vopred informovať. Počet lístkov je obmedzený.

Toto podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Toto podujatie sa koná s finančnou podporou Banskobystrického samosprávneho kraja.

Názov prímateľa
COOLTAJNER

Celkový rozpočet:
23 800,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €