Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hidepark 2022

Krátky opis
Hidepark je kultúrne centrum v Nitre postavené na dobrovoľníckom nadšení na bývalej skládke odpadu. Zo začiatku išlo hlavne o miesto, kde sme sa mohli ako komunita stretávať a prezentovať nekomerčnú hudbu. Postupne sme sa vyvinuli a v súčasnosti tu pôsobia nielen organizácie umelecké, ale aj športové a ekologické. Návštevníci sú rôznorodí, niektorí pestujú zeleninu v komunitnej záhrade, iní využívajú verejný gril, cyklo-dráhu, navštevujú workshopy alebo chodia primárne za umeleckým zážitkom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Divadlo Veteš: Zobúdzanky

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
25.09.2022

Popis projektu
https://www.facebook.com/divadlovetes?__cft__[0]=AZULgAZnodj5ZnKDOYrS1GEq56ozW-FAAJX0IY_8l2bVQEwNYzr_r0Z-ulLZiIBiQNEqwQ6KCoEG049yFmTcRi7hD6oYmVfgfQuolZon3oAwO7990E55JRsaXZRGQsLPMXmtjNe-HB1q1C5Q6vNbrFobFFH4EGmiTSrvlJeNMKi2t_HtNeefCxOzvk_7fFe5cFTW-29ikE-OGuF4H4Wv0ITY&__tn__=-]K-R" role="link" tabindex="0" style="color: var(--accent); cursor: pointer; outline: none; list-style: none; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; text-align: inherit; margin: 0px; padding: 0px; -webkit-tap-highlight-color: transparent; display: inline; touch-action: manipulation; font-family: inherit;">Divadlo VETEŠ v nedeľu 25. 9. o 16:00
Názov prímateľa
TRIPTYCH o.z.

Celkový rozpočet:
29 830,00 €

Výška podpory:
25 000,00 €