Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prepni na Revúcu

Krátky opis
Zážitkové putovanie po stopách baníctva a geológie
Fotogaléria
Názov podujatia
Mining walk po hornom Gemeri

Miesto konania / kraj
Revúca / Revúca

Termín konania
24.09.2022

Popis projektu

Vyberte s as nami a profesionálnym geológom po stopách histórie baníctva. Trasa: Revúca - Čučma - Gemerská Poloma - Nižná Slaná - Rejdová - Dobšiná - Revúca. Rezervácia nutná, podujatie spoplatnené sumou 5 €.

Názov prímateľa
Mesto Revúca

Celkový rozpočet:
300 000,00 €

Výška podpory:
237 618,00 €