Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Re(štart)

Krátky opis
Sú traja. Doma. Sú doma. Traja.
Fotogaléria
Názov podujatia
Sedím na balkóne a zrazu panda

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
21.10.2022

Popis projektu

Sú traja.

Doma. 

Sú doma.

Traja.


Tri minipríbehy na tému (ne)chcenej izolácie a depresie sú plné humoru s veľkou dávkou irónie a sarkazmu. Divadelná koláž obsahuje hudbu hranú naživo, či bábkové výstupy. 

Scenár: Miro Mihálek

Tvorivý tím: Miro Mihálek, Veronika Karolína Peštová, Róbert Švec

Kostýmy: Miriam Horňáková

Dizajn plagátu: Viktória Csányiová


Rezervácie: divadlo@spozavoza.sk


Predstavenie sa uskutoční vo Vínnej pivnici pod NKD 21.10. 2022 o 19:30h


https://tootoot.fm/sk/events/62cd52ba6be6520efc85f267%3C/p%3E%3Cp%3E%C2%A0%3C/p%3E%3Cp%3E%3Cbr%3E%3C/p%3E%3Cp%3EZ" target="_blank" style="color: rgb(28, 63, 149); text-decoration-line: underline; background-color: rgb(255, 255, 255); font-family: " fedra="" sans="" demi";="" font-size:="" 16px;"="">Z verejných zdrojov podporil hlavný partner projektu Fond na podporu umenia a MČ Bratislava - Rača

Názov prímateľa
SpozaVoza

Celkový rozpočet:
11 400,00 €

Výška podpory:
8 500,00 €