Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

David Petráš a Lucia Nimcová: STRASTY

Krátky opis
hudobná kompozícia, verejná prezentácia
Fotogaléria
Názov podujatia
David Petráš a Lucia Nimcová: STRASTY, NEXT Festival Bratislava

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.10.2022

Popis projektu

„Strasty“ je hudobná kompozícia založená na terénnych záznamoch zozbieraných počas posledných mesiacov na Zakarpatskej Ukrajine. Lucia Nimcová a David Petráš od 24. februára dokumentujú vojnu mimo frontovej línie, kde ľudia bojujú prostredníctvom piesní, modlitieb a humoru. Zatiaľ čo tok informácií je zameraný hlavne na bojovú zónu, zdieľanie ich osobných príbehov a poznatkov je teraz naliehavejšie ako kedykoľvek predtým.

Názov prímateľa
Projekt RUINY

Celkový rozpočet:
4 500,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €