Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poznanie ukryté v knihách

Krátky opis
Beseda s Miroslavom Regitkom pri príležitosti slávnostného odovzdania zrekonštruovaných priestorov pobočky knižnice
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s ilustrátorom Miroslavom Regitkom

Miesto konania / kraj
Galanta / Galanta

Termín konania
26.09.2022

Popis projektu

Pri príležitosti otvorenia zrekonštruovanej pobočky Galantskej knižnice usporadúvame besedu s ilustrátorom Miroslavom Regitkom. Deťom priblíži svoju profesiu a v rámci stretnutia nám predvedie svoje umenie na plátne. Slávnostné podujatie bude spojené s prestrihnutím pásky a oficiálnym odovzdaním nových priestorov.


Názov prímateľa
Galantská knižnica

Celkový rozpočet:
5 050,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €