Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poď z ulice do knižnice. VII. ročník

Krátky opis
V VII. ročníku projektu Poď z ulice do knižnice sa zameriavame na rozvoj čitateľských schopností u detí a mládeže. Do literárneho diania zapojíme deti rôznych vekových kategórií a prostredí. Knihy predstavíme v rôznych podobách (zážitkové a inscenované čítania, dramatizácie, literárno-výtvarné workshopy, besedy, výstavy, workshopy pre rodičov), to sú aktivity, ktoré formujú postoj detí k životu, umožnia im budovať svoje estetické cítenie a podporia ich intelektuálny rozvoj.
Fotogaléria
Názov podujatia
Malá Lila

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
09.09.2022

Popis projektu

piatok 9. septembra 2022 o 9.30 h

Malá Lila

Batolárium pre najmenších. Účinkujú Kristína Sviteková a Barbora Krajč Zamišková.

Mestská knižnica, Školská 19


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu Poď z ulice do knižnice VII.

Názov prímateľa
Mestská knižnica mesta Piešťany

Celkový rozpočet:
7 250,00 €

Výška podpory:
6 500,00 €