Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Festival fotografie v Detve 2022

Krátky opis
Už tretí rok organizuje detviansky fotoklub v jesenných mesiacoch v DetveFestival fotografie, ktorý predstavuje súčasnú fotografickú tvorbu amatérskej fotografie a je doplnený o výstavy profesionálov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Festival fotografie v Detve 2022

Miesto konania / kraj
Detva / Detva

Termín konania
30.09.2022 - 31.12.2022

Popis projektu

V treťom ročníku FF 2022 si budete môcť pozrieť:

(Ne)poznaná láska
výstava dokumentárnych fotografií z Podolínca, od profesionálnych fotografov Petry Cepkovej a Jozefa Sedláka, má svoj jediný cieľ – zamyslieť sa nad životom ľudských bytostí, ktorým bola odopretá láska.

In memoriam
výstava z tvorby zakladateľa detvianskeho fotoklubu, priateľa a významnej osobnosti slovenskej fotografickej scény Jozefa Fašangu.

Detvianskym objektívom
prezentácia autorskej tvorby členov detvianskeho fotoklubu

Zo života Rómov
autentický pohľad do života rómskej komunity zachytený na mobily ľudí, ktorí sú jej súčasťou

Historická fototechnika
ani tento rok nebude chýbať malá výstava historických fotoaparátov a techniky


Festival z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Občianske združenie Fotoklub Detva

Celkový rozpočet:
3 700,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €