Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica na dosah

Krátky opis
Psychomotorický tréning pre seniorov. Kurz bude prebiehať od septembra do novembra 2022; v rozsahu 60 minút za týždeň,
Fotogaléria
Názov podujatia
Psychomotorický tréning pre seniorov

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
27.09.2022 - 30.11.2022

Popis projektu

Psychomotorický tréning pamäti s vyškolenou lektorkou Markétou Kořínkovou je určené čitateľom v seniorskom veku, ktorý pozostávať z 10 lekcií zameraných hlavne na rozširovanie pamäťovej kapacity mozgu využitím rôznych mnemotechnických techník ako sú napr. metóda loci či vizualizácia. Tréning je vhodne doplnený o psychomotorické hry. Kurz začíname úvodnou lekciou 27. septembra 2022 o 13,00 hod. Bude pokračovať každý týždeň jednou lekciou v rozsahu cca 60 minút. 

Názov prímateľa
Liptovská knižnica Gašpara Fejérpataky-Belopotockého v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
4 600,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €