Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poďte všetci do knižnice 4

Krátky opis
Beseda, v ktorej autorka predstaví svoju tvorbu a diskusia spojená s prezentáciou o tvorbe filmu.
Fotogaléria
Názov podujatia
"Ako sa tvorí film"

Miesto konania / kraj
Dlhé Klčovo / Vranov nad Topľou

Termín konania
30.09.2022

Popis projektu

Projekt Poďte všetci do knižnice 4 pokračuje v septembri ďalšou aktivitou. Našich čitateľov pozveme na besedu, v ktorej autorka Marka Staviarska predstaví svoju tvorbu spojenú s prezentáciou o tvorbe filmu. Veríme, že tvorba filmu - ako z jednoduchých obrázkov vznikne film - našich detských  čitateľov zaujme. 

Názov prímateľa
obec Dlhé Klčovo

Celkový rozpočet:
1 850,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €