Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Veľká výprava knižným svetom

Krátky opis
Cieľom projektu je vydať sa na výpravu knižným svetom a nadchnúť pre literatúru a tvorivosť čitateľov od najmenších až po dospelých. Do originálnej mapy knižného sveta aktívne prispeje v posledný septembrový deň aj ilustrátor Adolf Dudek. Podarí sa mu presvedčiť žiakov, že čítanie môže byť zábava?
Fotogaléria
Názov podujatia
Stránky plné zábavy

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
30.09.2022

Popis projektu

Knihu tvoria nie len písmená, ale aj obrázky, kresby, fotky. Známy český ilustrátor Adolf Dudek sa 30. septembra 2022 o 10.00 a 11.00 hod.  pokúsi žiakom 1. stupňa ZŠ pripomenúť, že príbeh sa dá vyjadriť aj kresbou. A vraj je to úplne jednoduché. V tento deň na Záhradníckej 21 sa môžeme tešiť na príjemné zábavné dopoludnie.

Názov prímateľa
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi

Celkový rozpočet:
3 889,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €