Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

LiteraTÚRA - beseda s Dominikou Sakmárovou

Krátky opis
V piatok 16.9.2022 si študenti gymnázia vypočujú veselé príhody, ktoré napísala autorka Dominika Sakmárová v knihách Mačací kožuch a ťava pri čínskom múre a v najnovšej Kórejské halušky. Humorné cestopisné príbehy vychádzajú z obdobia štúdia na Taiwane a v Číne, neskôr žila so svojou rodinou tri roky v Južnej Kórei. Tešíme sa na rozprávanie o bežnom živote na ďalekom východe očami a srdcom slovenskej východniarky. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
LiteraTÚRA - beseda s Dominikou Sakmárovou

Miesto konania / kraj
Poprad / Poprad

Termín konania
16.09.2022

Popis projektu

V piatok 16.9.2022 si študenti gymnázia vypočujú veselé príhody, ktoré napísala autorka Dominika Sakmárová v knihách Mačací kožuch a ťava pri čínskom múre a v najnovšej Kórejské halušky.

Humorné cestopisné príbehy vychádzajú z obdobia štúdia na Taiwane a v Číne, neskôr žila so svojou rodinou tri roky v Južnej Kórei.

Tešíme sa na rozprávanie o bežnom živote na ďalekom východe očami a srdcom slovenskej východniarky.


Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Podtatranská knižnica v Poprade

Celkový rozpočet:
1 685,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €