Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvorivá literatúra

Krátky opis
Tretia zo série prednášok a workshopov určená pre štipendistov a tiež pedagógov sa bude venovať téme Tvorivé čítanie. Lektorka Dominika Petáková z Knižnice pre mládež mesta Košice príde na konkrétnych príkladoch ukázať, ako pristupovať k čítaniu, aby sme z textu vyťažili čo najväčší čitateľský zážitok.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tvorivé čítanie

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
23.09.2022

Popis projektu

V rámci projektu Tvorivá literatúra sme pripravili ďalšiu zo série prednášok určenú pre knižných štipendistov a ich pedagógov s cieľom prehĺbiť vzťah k literatúre, správne pracovať s prečítaným textom, dokázať mu porozumieť a následne pretaviť do schopnosti rozprávať a písať o prečítaných knihách. Lektorkou dvoch prednášok / workshopov pre štipendistov a neskôr pre pedagógov Tvorivé čítanie bude Dominika Petáková z Knižnice pre mládež mesta Košice.

Názov prímateľa
HumnoArt

Celkový rozpočet:
1 700,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €