Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica na dosah

Krátky opis
Guľko Bombuľko. Bábkové divadelné predstavenie - divadlo Tuš. 23. september 2022 o 9,30 hod.
Fotogaléria
Názov podujatia
Guľko Bombuľko

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
23.09.2022

Popis projektu

Priateľstvo Guľka Bombuľka so zvieratkami na dvore si podmaňuje detských divákov už desiatky rokov. Divadelná inscenácia vznikla na základe známej rozprávky slovenskej spisovateľky Márie Ďuríčkovej. Bábky sú vyrobené ako inak z vlny. Účinkujú členovia divadla TUŠ: Kristína Sviteková a Barbora Krajč Zamišková. Predstavenie je určené pre detských čitateľov knižnice (2. ročník ZŠ).


Názov prímateľa
Liptovská knižnica Gašpara Fejérpataky-Belopotockého v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
4 600,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €